„PSTRYK wczesnowiosenny” – konkurs fotograficzny dla młodzieży

„Większość artystów rozpoczyna pracę od białej kartki albo pustego blejtramu. Tylko fotograf od samego początku ma przed sobą skończone dzieło.”

Edward Steichen

Zima wiosną za oknem – możemy powiedzieć, że mieliśmy dużo szczęścia wbijając się w „okienko pogodowe” naszym konkursem fotograficznym „PSTRYK wczesnowiosenny”. Wykorzystaliście tych kilka słonecznych, okołoświątecznych dni na wychwycenie różnorodnych śladów wiosny. Głównymi bohaterami waszych zdjęć były kwiaty – kolorowe, radosne, takie z nadzieją na lepsze. Bardzo Wam dziękujemy za tych ponad 80 zdjęć.
Jury w składzie: Monika Baron, Anna Kózka-Filarska, Agata Zielińska, Szymon Baron i Dariusz Marek dokonało oceny i wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła fotografia wykonana przez Sandrę Trojak, drugie przez Zuzannę Gałuszkę, a trzecie przez Piotra Walusia. Wyróżnienia przyznano: Martynie Jarguz, Wiktorii Janczukowskiej i Maciejowi Pietrzykowi. Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zwycięzcom!

MZ

z powodu pandemii zwycięzcy konkursu zostali uhonorowani dopiero 14 czerwca 2021 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2021, SK PTT przy LO w Kozach. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.