SK PTT „Pionowy Świat” z V LO na ściance wspinaczkowej – 22 czerwca 2023 r.

Z olbrzymimi nadziejami zainaugurowaliśmy zajęcia sekcji wspinaczkowej SK PTT „Pionowy Świat” przy V LO w Bielsku-Białej na bulderowni „Baldpol” w Bielsku-Białej. Celem wznowienia działalności sekcji było nawiązanie do świetnych tradycji wspinaczkowych SK „Pionowy Świat” przy Gimnazjum nr 11.
Zajęcia będą odbywać się regularnie dwa razy w miesiącu i miejmy nadzieje, że uda się zaszczepić w młodzieży ducha swoich znamienitych poprzedników.
Data inauguracji zajęć wspinaczkowych nie była przypadkowa – 22.06.2023 r. W tym dniu zaplanowano posiedzenie walnego zgromadzenia członków Oddziału PTT Bielsko-Biała, w trakcie którego prezes PTT, Szymon Baron, tradycyjnie miał przygotowane perfekcyjne sprawozdanie składające się z szeregu informacji dotyczących – liczby wyjazdów, wycieczek, imprez. Naszą ambicją (zaczynając działalność sekcji wspinaczkowej na 4 godziny przez „walnym”) było pokrzyżowanie mu tego pierwszorzędnie przygotowanego wystąpienia. 🙂

SK

wybraliśmy się na ściankę wspinaczkową

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2023, SK PTT "Pionowy Świat" im. Piotra Morawskiego przy V LO w Bielsku-Białej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.