Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Oddziału – 22 czerwca 2023 r.

22 czerwca 2023 r. w budynku Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej odbyło się wyjątkowe walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków bielskiego oddziału PTT. Mimo upalnej i słonecznej aury frekwencja dopisała, obecnych było czterdziestu członków. Zebranie to miało wyjątkowo uroczysty przebieg i charakter, również ze względu na obecność pocztu sztandarowego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego, który stanowili: Aniela Baron, Zofia Baron i Grzegorz Ryszawy.
Przewodniczącym zgromadzenia był Piotr Homa, protokolantką Katarzyna Talik, a za obsługę informatyczną odpowiedzialny był Szymon Węgliński. Obrady przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, zgodnie z wcześniej ogłoszonym porządkiem. Wyjątkowo długo wsłuchiwaliśmy się w liczne statystyki dotyczące pracy Oddziału, a na szczególną uwagę zasłużyło opatrzone fotorelacjami sprawozdanie z jego działalności w roku 2022 oraz w ciągu całej kadencji.
Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem ilości podjętych działań, wycieczek, prelekcji, akcji i przedsięwzięć. Walory wychowawcze, profilaktyczne, prospołeczne i proekologiczne tych działań są niewyobrażalne… Relacje, znajomości i przyjaźnie – trwałe. Wspomnień czar – niezapomniany. Miłość, podziw i szacunek do przyrody – prawdziwy.
Podziękowań za zaangażowanie i współpracę nie było końca. Ustępujący Prezes podkreślił, że tak prężnie działający Oddział to zasługa wielu osób, a szczególne słowa podziękowań skierował do: Jana Nogasia, Katarzyny Talik, Martyny Ptaszek-Pabian, Teresy Kubik, Grażyny Żyrek, Łukasza Gerlasińskiego, Piotra Homy, Łukasza Kudelskiego, Sebastiana Kulińskiego, Sławomira Hałata, Andrzeja Ziółki, Doroty Miarki, Witolda Kubika, Wojciecha Ślusarczyka, Ryszarda Hańderka, Moniki Baron i Andrzeja Głażewskiego, którzy w poprzedniej kadencji pracowali we władzach Oddziału.
Podczas zgromadzenia odbyło się jawne, jednomyślne głosowanie nad wyborem nowych władz Oddziału na kolejną trzyletnią kadencję.
Miło nam poinformować, iż „nowym-starym” Prezesem został Szymon Baron. Będzie to już jego szósta kadencja, a w historii bielskiego Oddziału PTT nowy rekord.
W tym miejscu chciałabym w imieniu WSZYSTKICH członków Oddziału wyrazić słowa podziękowań i uznania dla Szymona za Jego wyjątkowe zaangażowanie, komunikatywność, umiejętności organizacyjne i logistyczne, cierpliwość, poczucie humoru i wytrwałość…
Jesteś Wyjątkową OSOBOWOŚCIĄ Szymonie 🙂.
Słowa podziękowań kierujemy również do Jego najbliższych, czyli żony Moniki i córek.
Nowy Prezes zaprosił do współpracy grono osób, które wspierają i nadal będą go wspierać swoim zaangażowaniem i w ten sposób szybko powołany został nowy Zarząd, w skład którego (w kolejności alfabetycznej) weszli: Wojciech Biłko, Daniel Hołowacienko, Piotr Homa, Teresa Kubik, Jolanta Kujawska-Tomasik, Sebastian Kuliński, Jan Nogaś, Katarzyna Talik i Grażyna Żyrek.
Nowo wybraną Komisję Rewizyjną tworzą: Sławomir Hałat, Gabriela Klimek, Łukasz Kudelski i Miłosz Zelek.
W skład Sądu Koleżeńskiego weszli: Andrzej Koczur, Sebastian Nikiel, Grzegorz Ryszawy, Przemysław Waga i Szymon Węgliński.
Nowe władze Oddziału zapraszają Wszystkich do współpracy. Liczymy na Waszą przychylność, wspaniałe pomysły, dobre słowo oraz konstruktywne wnioski.

JKT

rozpoczynamy Walne Zgromadzenie

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.