Spotkanie opłatkowe PTT i BKA – 10 stycznia 2019 r.

Jak co roku spotkaliśmy się w naszym lokalu na spotkaniu opłatkowym członków i sympatyków Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego i Bielskiego Klubu Alpinistycznego.
Wieczór rozpoczęliśmy od rozłożenia przyniesionych potraw i dekorowania sali. Na stół trafiły przepyszne ciasta, muffinki, bezy, piernik i makowiec. Były pomarańcze i mandarynki, czekoladki i chipsy, a także sałatki i fantastyczny chleb ze smalcem. Do picia mieliśmy różne soki, a na dorosłych czekało czerwone wino.
Spotkanie rozpoczął prezes, który powiedział parę słów od siebie, składając wszystkim także miłe życzenia od Zarządu Oddziału PTT w Bielsku-Białej. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie nawzajem życzenia. Później był czas by zjeść przyniesione potrawy. Była też okazja do rozmów z koleżankami i kolegami. Miłą atmosferę do rozmów tworzyli grajkowie: pan Wacek na harmoszce, Anielka na gitarze i Zosia na flecie. W tak miłej atmosferze upływał czas dzisiejszego spotkania, które trwało 2,5 godziny. Przed wyjściem zrobiliśmy jeszcze pamiątkowe zdjęcie.
Do zobaczenia na wycieczkach i innych wydarzeniach organizowanych przez PTT!

Zosia Baron
.

uczestnicy spotkania opłatkowego

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.