#TrashTag Challenge w Kozach – 9 kwietnia 2019 r.

#TrashTag Challenge w Kozach! Ale na czym polega TrashTag Challenge? Choć nowe wyzwanie już od kilkunastu dni podbija Internet, to jeszcze nie wszyscy zdążyli dowiedzieć się, o co w nim chodzi. W TrashTag Challenge – jak sama nazwa wskazuje – chodzi o śmieci, a dokładniej o posprzątanie ich. Celem akcji jest ratowanie środowiska i zwiększenie estetyki otoczenia.
W dniu dzisiejszym grupa członków Koła Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Kozach przystąpiła do akcji #TrashTag Challenge. Zebrano śmieci z okolicy drogi prowadzonej do kamieniołomu w Kozach (przy starym trafo). Przygnębia ich ilość w tym rejonie. Aż trudno uwierzyć, że zbieraliśmy je tylko 40 minut!!!
Kolejne wyzwanie kierujemy do Pana Marka Małeckiego z Domu Kultury oraz do zespołu Walimy w Kocioł. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do udziału w tak potrzebnych akcjach dla naszego środowiska.

Tomasz Węgrzyn
.

ekipa koziańskiego koła PTT podczas #TrashTag Challenge

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koło PTT w Kozach, kronika - 2019, Sprzątamy Beskidy z PTT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.