„W poszukiwaniu równowagi” – nowy tomik poezji Sebastiana Nikla

Miło nam poinformować, że ukazał się, już czwarty, tomik poezji członka naszego Oddziału, Sebastiana Nikla zatytułowany „W poszukiwaniu równowagi”.
Jak pisze na swojej stronie internetowej autor: „Przypomnienia sobie, jak odnajdywać i doceniać piękno w rzeczach prostych i małych. Sam nie jestem wolny od pokusy konformizmu oraz posłuchu tym czy innym hasłom, dlatego i ja wciąż poszukuję tej równowagi – starając się czerpać z rzeczy dobrych i pięknych, które są przecież obecne wokół nas. O tych wszystkich właśnie wątkach traktuje już czwarty mój tomik poezji, czasem stawiając trudne pytania, piętnując społeczną niepamięć i moralnie naganne zjawiska, ale też opowiadając o miłości i pięknie.”
„W poszukiwaniu równowagi” wydane zostało w formacie A5, a na 60 stronach można znaleźć 38 nowych wierszy Sebastiana, 25 sentencji oraz 7 autorskich grafik.

Tomik można nabyć poprzez aukcje Charytatywni Allegro lub bezpośrednio u Sebastiana Nikla (więcej informacji tutaj), a środki pozyskane ze sprzedaży, tak jak w przypadku wcześniejszych publikacji wesprą trud walki z chorobą naszego kolegi. Gorąco zachęcamy do nabycia i wsparcie w ten sposób Sebastiana!

Zarząd Oddziału

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.