„Góry – moje miejsce na ziemi…” – konkurs fotograficzny

Świat za oknami kusi pięknymi letnimi barwami, wielu z nas wkrótce wyruszy na wojaże w malownicze górskie zakątki będąc świadkiem jakże wielu wymiarów ich piękna. Wspaniałe imponujące paletą kolorów wschody i zachody słońca, tonące w błękitach wieczoru górskie szczyty, to znów poranne okraszone rosą trawy, oraz leśni i polni tych terenów mieszkańcy. W tym wszystkim zaś my afirmujący to piękno, czerpiący z niego i stający się jego częścią.
W tym właśnie czasie zwyczajowo mamy przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej, już ósmej, edycji ogólnopolskiego dorocznego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”. Lata mijają, lecz idea konkursu pozostaje jak zawsze ta sama – dzielenie się z innymi pięknem górskich krain, ich flory i fauny, oraz emocjami jakie w nas to piękno wywołuje.
Konkurs wystartował 15 lipca 2020 r., a prace można nadsyłać do 15 września 2020 roku. Na laureatów oczekuje atrakcyjna pula nagród o wartości około 5500zł. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i regulaminem konkursu, oraz przede wszystkim udziału – pokażmy innym jak piękne są górskie krainy!
.
Wielu z Was, miłośników gór z pewnością choć raz zetknęło się w internecie z Sebastianem Niklem, członkiem naszego Oddziału, który pomimo walki z różnymi chorobami promuje turystykę górską na swojej stronie internetowej, od niedawna dostępnej pod nowym adresem: http://zyciepisanegorami.pl/.
Podobnie jak w poprzednich latach gorąco zachęcamy do udziału w ósmej edycji organizowanego przez Sebastiana konkursu fotograficznego pt. „Góry – moje miejsce na ziemi…” – tym bardziej, że Oddział PTT w Bielsku-Białej jest patronem medialnym konkursu.
.
Więcej informacji o konkursie i jego regulamin można znaleźć tutaj.
.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.