Ślub Martyny i Grześka!

18 kwietnia 2020 r. w kościele św. Michała Archanioła w Wilkowicach związek małżeński zawarli członkowie naszego Oddziału, Martyna Ptaszek i Grzegorz Pabian. Naturalnym było, że w tym ważnym dla nich dniu w gronie koleżanek i kolegów z bielsko-bialskiego PTT dniu byliśmy z Nimi… online. Z powodu pandemii koronawirusa nawet najbliżsi pary młodej nie wzięli bezpośredniego udziału w ślubie kościelnym, lecz dzięki transmisji internetowej mogliśmy obserwować uroczystą przysięgę naszej przewodniczki i jej wybranka.
Była też niespodzianka… Przed kościołem na Martynkę i Grześka czekał Wacek Morawski, nasz niestrudzony, oddziałowy twórca filmów dokumentujących poszczególne wydarzenia z życia bielskiego PTT.
Na nowej drodze życia życzymy Martynce i Grześkowi wielu pięknych chwil, spełnienia najskrytszych marzeń, oraz pięknych widoków z beskidzkich, tatrzańskich i alpejskich szczytów. 🙂
A Państwo Młodzi pamiętajcie – my nie zapominamy o obiecanej imprezie dla członków naszego Oddziału, jak to szaleństwo wreszcie się skończy!

SB
.

nie zabrakło zdjęcia z banerkiem 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.