Spotkanie opłatkowe PTT i BKA – 20 grudnia 2017 r.

Tradycja w życiu każdego człowieka i każdej społeczności to coś, co warto kultywować. Zwłaszcza tak miła tradycja, jak coroczne spotkanie opłatkowe członków Oddziału Bielskiego PTT i Bielskiego Klubu Alpinistycznego.
W tym roku udało nam się to zorganizować jeszcze przed Świętami. Na początek Monika zaintonowała kolędę „Wśród nocnej ciszy”, którą wszyscy ochoczo podchwycili, i odśpiewaliśmy aż cztery zwrotki – to głównie zasługa Janka. Jak co roku, każdy przyniósł co mógł lub uważał za stosowne – eufemistycznie na plakacie zaproszeniowym nazywa się to „niezbędne dobra konsumpcyjne”. Stół był więc tak bogato zastawiony, że na pożegnanie Monika szykowała dla każdego obowiązkową paczkę „na drogę”.
Spotkanie odbyło się jak zawsze w radosnej, serdecznej atmosferze, z życzeniami, dzieleniem się opłatkiem i pogwarkami na różne tematy. A chyba każdy z nas wyraził uwagę, że powinno nas być tu więcej, co dedykuję na przyszłość tym, którzy w tym roku z jakiegokolwiek powodu nie mogli przyjść. Pozdrawiamy Wszystkich i do zobaczenia!
I oczywiście Radosnych Świąt i Dobrego 2018 Roku!!!

IDJ
.

uczestnicy spotkania opłatkowego

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.