spotkanie opłatkowe PTT i BKA – 27 grudnia 2012 r.

Moje wrażenia jako uczestnika wspaniałej Wigilijki:
Przyjechałem do Bielska-Białej, do siedziby Oddziału PTT, gdyż tam właśnie odbywał się świąteczny opłatek. Oczywiście, Szymkowi – prezesowi oddziału nie przeszkadzało przyjąć składki od mnie i jeszcze kilu osób. Atmosfera była wspaniała i chociaż były osoby, które w ogóle się nie znały to wszyscy rozmawiali, śmiali się. Nikogo nie krępowało, że pomiędzy uczestnikami były osoby z Zarządu Głównego, ogólnie było bardzo miło. Naliczyłem 27 osób, każdy przyniósł drobiazg i zrobiła się niezła uczta, a i tak większości stołu wigilijnego nie ruszono. Tak nawiasem mówiąc, ciekawe jak prezes to wszystko na zakończenie ogarnął.

Andrzej K.
.

Jak co roku, członkowie bielskiego Oddziału PTT oraz członkowie BKA spotkali się na wspólnym spotkaniu opłatkowym. Tym razem przybyło 27 osób.
Na wstępie Prezes Oddziału Szymon Baron powitał wszystkich przybyłych, po czym podsumował działalność oddziału w mijającym roku. Następnie zabrali głos przybyli goście, m.in. sekretarz Zarządu Głównego Remigiusz Lichota oraz Kuba Wydrych członek Fundacji Babci Aliny, jak i naszego oddziału, który zachęcał członków PTT i BKA do udziału w akcjach charytatywnych tejże fundacji.
Następnie wszyscy zgromadzeni przystapili do łamania się opłatkiem i składania życzeń noworocznych, a następnie zasiedli do suto zastawionego stołu wigilijnego. Po symbolicznej wieczerzy uczestnicy spotkania podzielili się na małe grupki i podobnie, jak w trakcie spotkań czwartkowych omawiali plany wycieczek i spotkań na nadchodzący rok 2013.
I tak do późnych godzin wieczornych, miło i sympatycznie, spędzaliśmy tę wyjątkową wigilię.

Tomasz W.
.

uczestnicy spotkania opłatkowego

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.