„Stany skupienia” – wernisaż wystawy fotograficznej Grażyny Żyrek – 13 stycznia 2023 r.

13 stycznia 2023 r. w Domu Kultury w Lipniku, dzielnicy Bielsku-Białej miało miejsce niezwykłe spotkanie związane z Oddziałem PTT w Bielsku-Białej. Mianowicie, walorami artystycznymi ujawniła swój ukryty talent, jedna z koleżanek, zarazem członkini Zarządu Oddziału, Grażyna Żyrek. Fotografią, którą od dawna (będąc stałym uczestnikiem wycieczek organizowanych przez PTT) prezentowała i nadal prezentuje na społecznościowym portalu, potrafi zachwycić i zachęcić do wycieczek.
Fotografie zaprezentowane na tej wystawie przyciągają wzrok i zachwycają swym ujęciem i tematem. Liczne grono znajomych i przyjaciół wzięło udział w oficjalnym otwarciu wystawy. Pani Dyrektor Domu Kultury w Lipniku otwierając wystawę podkreśliła i podziękowała za wkład i zaangażowanie, jakie włożyła koleżanka Grażyna w to dzieło. Z kolei Kierownik prowadzący sekcję fotograficzną przy Domu Kultury bardzo ciepło wyraził się o fotosach. Oglądający zdjęcia zadawali autorce wiele pytań o szczegóły i miejsca ich wykonania. Spojrzenie w naturę i uchwycenie danego obiektu to zadanie autora, aby jak najciekawiej potem pokazać je publicznie. To jest ten artyzm, który Grażyna posiada.
Dziękujemy Grażynie za ucztę dla duszy i ciała, bo oko miało gdzie spocząć, było pyszne ciacho i symboliczna lampka z procentem. Ta wystawa była również zachęta do mobilizacji następnych członków PTT i nie tylko do tego typu imprez.

Wacław M.

członkowie PTT obecni podczas wernisażu wystawy

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.